Skip to Content

Tablety, prášok alebo gél – najlepší prostriedok pre Vašu umývačku a ako ho použiť

Prostriedky do umývačky riadu sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Ktorý výrobok je pre Vás najlepší? Odpoveď je jednoduchá: ten, ktorý máte najradšej. Výrobky si môžete porovnať sami, otestujte tie najlepšie vo Vašej umývačke a rozhodnite sa, či Vám vyhovujú tablety, prášok alebo gél. Tablety do umývačky riadu sú najobľúbenejším prostriedkom do umývačky riadu, takže najväčší výber nájdete práve v tejto kategórii. Viac informácií o tom, na aké účely sú rôzne tablety určené, nájdete nižšie.

Tablety do umývačky riadu – najobľúbenejší výrobok

Tablety sú obľúbenou formou prostriedku do umývačky riadu. Ľahko sa používajú, sú efektívne a vyrábajú sa v rôznych zloženiach. Keďže je k dispozícii toľko rôznych typov tabliet do umývačky riadu, pri tomto výrobku je najpravdepodobnejšie, že ho nájdete za zníženú cenu alebo v akcii. V našej tabuľke s porovnaním nižšie nájdete informácie o tom, na aké účely sa hodia rôzne tablety.

1. Somat Classic Tablety sú najlepším všeobecných čističom v prípade, že najradšej používate tablety, soľ a oplachovací prostriedok samostatne. Vo videu nižšie si pozrite, ako používať tablety do umývačky riadu a ako pridať soľ a leštidlo do umývačky riadu.

2. Na porovnanie, Somat All in 1 má rovnaké umývacie vlastnosti ako klasické tablety a zároveň prináša ďalšie výhody, vrátane okamžitej aktivácie, odstraňovania škvŕn od čaju a kávy, ochrany skla, funkcie oplachovacieho prostriedku a soli do umývačky riadu, funkcie ako neutralizácia zápachu, efektívne umývanie už od 40 ° a lesk nerezového riadu a ochrany spotrebiča.

3. Ak hľadáte ešte lepší multifunkčný výrobok, Somat All in 1 Extra má rovnaké umývacie vlastnosti ako klasické tablety, výhody prostriedku Somat All in 1 a dodatočne sú tablety chránené fóliou, ktorá je rozpustná vo vode.

Somat Gold Tablety sú naše najlepšie tablety do umývačky riadu. Okrem všetkých funkcií, ktoré sú uvedené vyššie, majú tieto tablety umývaciu silu, ktorá si poradí aj s pripálenými hrncami a panvicami, ako aj efekt rýchleho schnutia. Bonus: tablety sú zabalené v tenkom filme, ktorý nemusíte ručne odbaľovať. Umiestnite tabletu priamo do priečinka na prostriedok a film sa v umývačke rozpustí. Navyše: nielen my si myslíme, že Somat Gold sú najlepšie tablety do umývačky riadu na trhu. Popredný inštitút na testovanie spotrebných výrobkov v Nemecku „Stiftung Warentest“ ich nedávno v teste porovnávania výrobkov vyhlásil za najlepšie multifunkčné tablety a aj v iných skúškach sa umiestnili ako víťaz testu.

Gélový prostriedok do umývačky riadu – vychádzajúca hviezda

V posledných rokoch rastie obľúbenosť gélových prostriedkov. Somat Excellence Duo Gel Grease-cutting je obzvlášť dobrý pri odstraňovaní mastnoty – dokonalý na mastný riad po grilovaní alebo vysmážaní. Umyje riad a panvice, a pritom odstráni zvyškovú mastnotu vnútri vašej umývačky riadu, napríklad z filtra. Ostatné výhody zahŕňajú možnosť prispôsobiť dávkovanie a mimoriadny lesk. Ak je tvrdosť vašej vody vyššia ako 21 ° dH (stupne nemeckej tvrdosti), používajte spolu s gélom aj soľ.

Vo videu nižšie si pozrite, ako používať gél do umývačky riadu.

You need to accept cookies to play this video

#ENJOYTOGETHER

  • Spojili sme sa s Kitchen StoriesTM, aby sme Vám priniesli dokonalé recepty, ktorými môžete na najbližšom stretnutí potešiť svojich blízkych. Objavte všetky recepty!

  • Veľa dôležitých momentov v našom živote zažijeme pri príprave alebo podávaní jedla. Toto je cesta ako si utužiť vzťahy. Zistite viac zaujímavých faktov a nápadov v našich inšpiratívnych článkoch. Inšpirujte sa!

  • Kto vravel, že umývanie riadu musí byť nudné? S týmito nápadmi je zábava zaručená! A s našimi účinnými výrobkami je to naozaj jednoduché! Vyskúšajte teraz!